Номери і тарифи

ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАМОК РОДА» пропонує своїм гостям на вибір 21 комфортабельний номер слідуючих категорій:

ПОЛУЛЮКС+ (сімейний) - двокімнатний (сумісний) 4 місний з 1-м двоспальним та 2-ма односпальними ліжками з кондиціонерами, холодильниками та телефонами з видом на місто 24 м².  та 16,5 м². санвузол з гідро масажною ванною та душовою кабінкою з гідро масажною панеллю. 

ПОЛУЛЮКС - однокімнатний 2-х місний з двохспальним ліжком, кондиціонером, холодильником та телефоном з видом на місто  24м², санвузол та душова кабінка з гідро масажною панеллю 


КОМФОРТ–2 - однокімнатний 2-х місний з двохспальним ліжком, кондиціонером, та телефоном з видом на місто  (15,5м²;16,5м²;18м².), санвузол та душова кабінка з гідро масажною панеллю. 

КОМФОРТ - однокімнатний 2-х місний з 2-ма односпальними ліжками,  кондиціонером, та телефоном з видом на місто  (15,5м².; 18м².), санвузол та душова кабінка з гідро масажною панеллю.

СТАНДАРТ - однокімнатний 2-х місний з 2-ма односпальними ліжками з видом на двір  (17,5 м²), санвузол з душовою кабінкою.ТУРИСТ - однокімнатний 3-х місний з окремим односпальним ліжком і одним двохярусним лідком з видом на двір  (18м²), санвузол з душовою кабінкою.


           Всі номери  облаштовані  сучасними зручними дерев'яними меблями, мають окремі санвузли, супутникове телебачення, холодильники, телефони та кондиціонери в залежності від категорії.
      Розрахунок за проживання можна здійснювати як готівкою, так і безготівково через термінал. Розрахункова година 10-00.  Вартість проживання від 720 грн за однокімнатний номер до 1600 грн за двокімнатний номер.